Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: On
he: פעיל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: All content
he: כל התכנים

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
