Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: On
tr: Açık

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: All content
tr: Tüm içerikler

en: Wide
tr: Geniş

en: Max 1300x1300
tr: Maks 1300x1300

en: Max 2600x2600
tr: Maks 2600x2600

en: Max 325x325
tr: Maks 325x325

en: Max 650x650
tr: Maks 650x650

en: Narrow
tr: Dar
