Guardr (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: On
ar: في

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Wide
ar: واسع
