Guardr (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: On
id: Pada

en: Add content
id: Tambah konten

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: All content
id: Semua isi

en: Wide
id: Lebar

en: Max 1300x1300
id: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
id: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
id: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
id: Maksimum 650x650

en: Narrow
id: Sempit
