Guardr (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Article
af: Artikel

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: User login
af: Aanmelding

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
