Guardr (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Article
hr: Članak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Tools
hr: Alati

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Narrow
hr: Usko
