Guardr (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Article
ka: სტატია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
