Guardr (8.x-1.0-alpha6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
