Guardr (8.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Tools
eu: Tresnak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Wide
eu: Zabal

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Narrow
eu: Estu
