Guardr (8.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Article
gu: લેખ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Tools
gu: સાધનો
