Guardr (8.x-1.0-alpha7) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Article
is: Grein

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Page title
is: Titill síðu

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
