Guardr (8.x-1.0-alpha7) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
