Guardr (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Article
mr: लेख

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Picture
mr: चित्र

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Tools
mr: साधने

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Basic page
mr: साधे पान
