Guestbooks (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: On
et: Sees

en: Email
et: E-kiri

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Other
et: Muu

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
