Guestbooks (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: On
he: פעיל

en: Email
he: דוא"ל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Other
he: אחר

en: Publishing status
he: מפורסם
