Guestbooks (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: On
ar: في

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Other
ar: آخر
