Guestbooks (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Other
bo: གཞན
