Guestbooks (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Email
cs: E-mail

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Other
cs: Jiné

en: Guestbooks
cs: Návštěvní knihy

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
