Guestbooks (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: On
tr: Açık

en: Email
tr: E-posta

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Other
tr: Diğer

en: Guestbooks
tr: Ziyaretçi defterleri

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
