Guesthouse Lite (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Purple
it: Viola

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: wide
it: largo

en: Region settings
it: Impostazioni regione
