Guesthouse Lite (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
