Guesthouse Lite (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: mobile
pl: mobilne

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: wide
pl: szerokie

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.
