Guidelines (1.0.0) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: root
el: ρίζα

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Target
el: Στόχος

en: Relations
el: Σχέσεις

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Weight value must be numeric.
el: Η τιμή του βάρους πρέπει να είναι αριθμητική.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: The parents of this term.
el: Οι γονείς αυτού του όρου.
