Guidelines (1.0.0) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: root
eo: radiko

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Custom
eo: Propra

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Items
eo: Eroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Weight value must be numeric.
eo: Peza valoro devas esti numera.
