Guidelines (1.0.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: root
os: уидаг

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
