Guidelines (1.0.1) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: root
he: שורש

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Custom
he: מותאם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Items
he: פריטים

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Terms
he: מונחים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Sort
he: מיון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Relations
he: יחסים

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Weight value must be numeric.
he: ערך המשקל חייב להיות מספרי.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
