Guidelines (1.0.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
