Guidelines (1.0.2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: root
gu: મૂળ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Node
gu: નોડ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
