Guidelines (1.0.4) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Full
ka: სრული

en: Switch
ka: გადართვა

en: Revert
ka: დაბრუნება
