Guidelines (1.0.5) - en to tr translation catalogue (59 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Required
tr: Zorunlu

en: root
tr: kök

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Custom
tr: Özel

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Items
tr: Öğeler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Terms
tr: Terimler

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Full
tr: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Switch
tr: Değiştir

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Sort
tr: Sırala

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Target
tr: Hedef

en: Relations
tr: İlişkiler

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Weight value must be numeric.
tr: Ağırlık, nümerik bir değer olmak zorundadır.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Preview before submitting
tr: Göndermeden önce önizle

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: The parents of this term.
tr: Bu terimin üst öğeleri.

en: Back to content editing
tr: İçerik düzenlemeye geri dön

en: Leave preview?
tr: Önizlemeden çıkılsın mı?

en: Leave preview
tr: Önizlemeden çık

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
