Guidelines (1.0.5) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Items
ur: سرخیاں

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
