Guidelines (1.0.5) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: root
az: əsas

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Full
az: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Switch
az: Keçid

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Target
az: Hədəf

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Weight value must be numeric.
az: Çəki dəyəri rəqəmsal olmalıdır.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Preview before submitting
az: Təqdim etməzdən əvvəl nəzərdən keçirin
