Guidelines (1.0.5) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: root
bg: корен

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Revisions
bg: Редакции

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Optional
bg: По желание

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Weight value must be numeric.
bg: Стойността на теглото (weight) трябва да бъде число.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
