Guidelines (1.0.5) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Items
ps: توکي

en: Optional
ps: اختياري

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه

en: Target
ps: موخه
