Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Update
mr: अपडेट

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
