Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Update
ne: अपडेट

en: Create
ne: सिर्जना

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
