Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Update
sl: Posodobitev

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
