Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: Mode
sr: Режим
