Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Remove
af: Verwyder

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Update
af: Dateer op

en: Create
af: Skep
