Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Update
ast: Anovar

en: Create
ast: Crear

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
