Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Remove
be: Выдаліць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Update
be: Абнавіць

en: Create
be: Стварыць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
