Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Update
is: Uppfæra

en: Create
is: Stofna

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
