Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Remove
ja: 削除

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Update
ja: 更新

en: Create
ja: 作成

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Mode
ja: モード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
ja: 現在スタイルがありません。<a href=":url">新しく追加する</a>。
