Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Mode
ml: മോഡ്
