Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Remove
uk: Вилучити

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Update
uk: Оновити

en: Create
uk: Створити

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Mode
uk: Режим

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Fill color
uk: Колір заповнення

en: Fill
uk: Залити

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
uk: Наразі стилі відсутні. <a href=":url">Додати новий</a>.
