Gesso USWDS (5.1.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Year
ug: يىل

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Close
ug: يېپىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
