Gesso USWDS (5.2.4) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Help
nn: Hjelp

en: Year
nn: År

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Close
nn: Lukk

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
