Gesso USWDS (5.2.5) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: optional
ar: اختياري

en: Disabled
ar: معطل

en: Size
ar: الحجم

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Year
ar: السنة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Close
ar: إغلاق

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Style
ar: نمط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
