Gesso USWDS (5.2.5) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Year
ne: वर्ष

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
