Gesso USWDS (5.4.0) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: optional
nl: optioneel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Year
nl: Jaar

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: Down
nl: Omlaag

en: Close
nl: Sluiten

en: First
nl: Eerste

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Style
nl: Stijl

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Secondary navigation
nl: Secundair menu

en: Icon Link
nl: Icoonlink

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Icon Position
nl: Pictogrampositie

en: Selected:
nl: Geselecteerd:

en: First page
nl: Eerste pagina
